پترو صنعت آنارام
لاله زار- ساختمان بوشهری-طبقه دوم- پ 66

چرا شرکت پترو صنعت آنارام ؟

  • تضمین قیمت

    بدهی است که ما همیشه برای فروش بیشتر و رضایت مشتریانمان بهترین قیمت را در نظر میگیرم. تضمین قیمت ترفند ما نیست بلکه جزو اصول کار ماست.
  • اعتبار

    بیش از 20 سال تلاش کرده ایم تا کسب اعتبار کنیم و اعتماد بازار و همکاران خود را جلب کنیم برای یک تجارت مداوم و ارزشمند و به لطف خدا مشتریان وفادار نصیبمان شد
  • مشاوران حرفه ای

    مشاوره قبل از خرید برای انتخاب یک محصول درست و مناسب به شما کمک میکند. ما دوست داریم با کارشناسان فروش ما صحبت کنید تا بهترین نتیجه را هر دو طرف بگیریم.

انواع لوله کاندوئیت


شرکت پتروصنعت آنارام عاملیت فروش لوله های ساوه را دارد که لوله های گالوانیزه گرم(کاندوئیت) در رزوه های PG و Inch و mm از جمله آن است

لوله ساوه

لوله فولادی برق کاندوئیت (گالوانیزه گرم)
لوله های فولادی برق گالوانیزه گرم (لوله کاندوئیت) برای جلوگیری از آسیب دیدن سیم یا عایق آن و محافظت از هادی در برابر تماس ناخواسته با عوامل خارجی به کار برده میشود.به لوله برق گالوانیزه گرم لوله رو کار هم میگویند.این نوع لوله برق به شکلی است که هم داخل و هم خارج لوله گالوانیزه شده است.
لوله فولادی گالوانیزه گرم برای مکان هایی که رطوبت محیط بالاست و احتمال زنگ زدگی بیشتر است کاربرد دارد و معمولا در ساختمان های تجاری و صنعتی،بیمارستان ها، فروشگاه ها، پالایشگاه ها و تاسیسات صنعتی استفاده میشود.

لوله فولادی برق گالوانیزه سرد

برای جلوگیری از آسیب دیدن سیم یا عایق آن، و نیز محافظت در برابر تماس ناخواسته عوامل خارجی با هادی، از لوله فولادی برق گالوانیزه استفاده میشود.به لوله های برق گالوانیزه سرد، لوله های توکار نیز گفته میشود که بیشتر مناسب فضاهایی است که در نزدیکی رطوبت بالا قرار ندارند.
تولید لوله های گالوانیزه سرد به این ترتیب است که بعد از حدیده به آبکاری سرد منتقل میشوند.با اسید شست وشو داده شده و سپس در وان های مخصوص گالوانیزه قرار میگیرند تا ضخامت لازم گالوانیزه بر روی سطح لوله ایجاد شود.بعد از آن لوله گالوانیزه از وان خارج شده و با آب شست وشو داده میشود.سپس برای ثبت گالوانیزه با رنگ کروماته آبی بصورت غوطه ور پوشش مجدد داده می شود و پس از شستشو خشک می گردد.در مرحله انجام گالوانیزه الکترولیز فلز روی در کاتود قرار می گیرد و شمش روی در آنود قرار گرفته و در اثر عمل الکترولیز روی با جریان برق روی قطعه کاتود می نشیند.

لوله فولادی برق مشکی


لوله فولادی برق مشکی به وسیله رنگ در برابر زنگ زدگی مقاوم میشود و در فضای داخلی بناها و در بتن مورد استفاده قرارمیگیرد.از لوله های برق مشکی در ارتباط مستقیم با زمین و یا در جاهایی که عوامل زنگ زدگی و خوردگی شدید وجود دارد،مجاز نیست زیرا سبب خوردگی لوله و درنتیجه خطر اتصال کابل میشود.
برای رنگ آمیزی لوله برق از دو روش پاشش رنگ و غوطه وری در چاه رنگ استفاده میشود. رنگ آمیزی به روش پاشش رنگ فقط روی لوله را عایق میکند و داخل لوله احتمال بالای زنگ زدگی وجود دارد که میتواند به شکل نامحسوس باعث پوکی لوله شود.

لوله فلکسیبل روکش دار و بدون روکش

لوله فلکسیبل در دونوع فلکسیبل روکش دار و فلکسیبل بدون روکش تولید میشود.
لوله فلکسیبل روکش دار با پوشش گالوانیزه و با روکش پی وی سی انعطاف پذیری مناسب و بالایی در محیط های مر طوب و پر گرد و غبار دارد تا از نفوذ مایعات و گاز جلوگیری کند.لوله های فلکسیبل در همان اندازه های لوله های گالوانیزه تولید میشوند.
لوله های فلکسیبل بیشتر در مکان های پر پیچ وخم و یا فضاهایی که مدار سیم و کابل عبوری دارای تحرک است، به کار گرفته میشود.بنابراین به علت مسیرهای پر پیچ و خم در سیستم برق کشی و استفاده بسیار زیاد از اتصالات،این لوله ها بهترین گزینه برای مصرف میباشند که میتوان به برق ساختمان،برق صنعتی،کابل کشی،برق خودرو،دوربین مداربسته و تابلو برق اشاره کرد.
لوله های فلزی فلکسیبل به لوله فلکسی یا لوله شلاقی در بازار معروف هستند.

لوله فولادی فابریک برق

لوله فولادی فابریک برق از ورق گالوانیزه فابریک که در کارخانه ورق گالوانیزه ساخته شده، تولید میشود.این ورق ها با استفاده از دستگاه های فرمینگ تبدیل به لوله میشوند. برای جلوگیری از آسیب دیدن سیم یا عایق آن، و نیز محافظت در برابر تماس ناخواسته عوامل خارجی با هادی، از لوله فولادی فابریک برق استفاده میشود.

لوله pvc

لوله PVC (لوله UPVC) جزو اولین و معروفترین لوله‌های پلیمری است که به صورت گسترده مورد استفاده قرار گرفت و از PVC انواع مختلفی لوله با کاربردهای مختلف تولید و به بازار عرضه شد. لوله‌های پی وی سی به سختی صدمه می‌بینند و داراری طول عمر زیادی هستند و به دلیل مقاومت بالایی که در برابر شرایط محیطی دارند به سرعت در بین همگان به محبوبیت فراوانی دست پیدا کرد و توانست در بسیاری از پروژه‌ها جهت انتقال فاضلاب , آبرسانی و انتقال سیالات بکار برده شود. لوله پلیکا (پولیکا) با داشتن بالاترین خواص فنی و مکانیکی نیازهای اقتصادی و محیطی مناسبی را در دنیای امروز فراهم می‌نمایند. 

اتصالات pvc

کوپلینگ (بوشن) پی وی سی

براس بوش برنجی

زانویی ۴۵ درجه پی وی سی

هد بوشینگ آلومینیومی

زانویی ۹۰ درجه پی وی سی

انواع زانویی

لوله پی وی سی

گلند لوله

لوله پی وی سی

هد بوشینگ آلومینیومی

سه راهی پی وی سی

هد بوشینگ آلومینیومی

سه راهی پی وی سی

هد بوشینگ آلومینیومی

متعلقات کلی لوله های برق

براس بوش برنجی

براس بوش برنجی

جعبه تقسیم

براس بوش برنجی

کاندولت

کاندولت

هد بوشینگ آلومینیومی

هد بوشینگ آلومینیومی

یونیون (مهره ماسوره)

کاندولت

انواع زانویی

انواع زانویی

انواع بوشن

گلند لوله

گلند فلکسیبل

گلند فلکسیبل

بست اسپیت

هد بوشینگ آلومینیومی

اطلاعات تماس

لاله زار- ساختمان بوشهری-طبقه دوم- پ 66
021-36057432
021-36057432

طراحی سایت و خدمات سئو توسط تیم سئو سئو هاما

Search